Tanden bleken, peroxidevrij en effectief
Bij Cosmetist wordt gewerkt met een professionele bleekgel op plantaardige basis. Vrij van schadelijke peroxide. De gel is vriendelijk voor het glazuur en geschikt voor vrijwel iedereen, ook bij gevoelige tanden of tandvlees. Na één behandeling van circa een uur zijn de tanden zichtbaar witter.
Wat kun je verwachten?
De behandeling bestaat uit twee rondes van 30 minuten. De bleekgel wordt zorgvuldig aangebracht en geactiveerd met een LED-lamp. Tussen de rondes door wordt bekeken of extra behandeling wenselijk is. Het eindresultaat is direct zichtbaar en je verlaat de salon met een merkbaar stralender gebit.
Resultaat langdurig behouden
Tanden verkleuren opnieuw door dagelijkse gewoonten zoals koffie, thee, rode wijn en roken. Cosmetist adviseert een opfrisbehandeling elke 6 tot 8 weken. Die duurt slechts 30 minuten (2 x 15 min.) en houdt het resultaat op peil zonder dat een volledige behandeling nodig is.
Vanuit Beuningen eenvoudig bereikbaar
De salon bevindt zich op Malvert 2402 in Nijmegen-Dukenburg. Vanuit Beuningen rij je via de N322 direct naar Dukenburg. De route is eenvoudig en er is parkeergelegenheid in de directe omgeving van de salon. Je kunt ook met de bus reizen; de haltes in Malvert liggen op loopafstand.





