Naar de inhoud
Beauty studio Nijmegen

Bruidsmake-up Nijmegen

Op deze speciale dag wil je er natuurlijk schitterend uitzien. Naast de jurk, schoenen en accessoires maken een mooi kapsel en bruidsmake-up het plaatje compleet. Of je nu een…

110 klantverhalen
Bruidsmake-up Nijmegen

Een bijzondere dag in je leven, jouw bruiloft!

Op deze speciale dag wil je er natuurlijk schitterend uitzien. Naast de jurk, schoenen en accessoires maken een mooi kapsel en bruidsmake-up het plaatje compleet. Of je nu een naturel bruidsmake-up wilt of een smokey eye. Alles is hierin mogelijk. Door verschillende looks uit te proberen gaan we tijdens een proefmake-up op zoek naar die schitterende uitstraling, zodat jij er op jouw dag het mooiste uitziet. Naast make-up is het ook mogelijk om een all-in arrangement te kiezen inclusief bruidskapsel.

Uiteraard kunnen bruidsgasten ook bij Cosmetist terecht, zowel op locatie als in de salon.

De salon is in het weekend gesloten omdat ik vaak op (bruids)locaties geboekt ben. Beschikbare datums (die in het weekend vallen) kun je daarom niet vinden in de online agenda, neem contact op om te kijken of jouw trouwdatum nog beschikbaar is!

Wil je vrijblijvend meer informatie of heb je vragen over professionele bruidsmake-up of het all-in arrangement met bruidskapsel? Neem dan contact op óf boek gelijk voor een proefmake-up.

Persoonlijk advies Afgestemd op je gezicht, huid en wat je dagelijks gebruikt.
Hoogwaardige producten Parabenenvrij, hypoallergeen en dierproefvrij.
Met aandacht Geen haast. Ik werk één op één, in een ontspannen sfeer.
Afspraak maken

Plan direct jouw afspraak

Kies online een behandeling en een moment dat jou uitkomt. Je ontvangt direct een bevestiging per e-mail. Liever eerst even overleggen? Bel of app me gerust.

  1. Kies je behandelingVan wenkbrauwen tot permanente make-up.
  2. Kies een datum en tijdJe ziet direct wanneer ik beschikbaar ben.
  3. KlaarJe krijgt meteen een bevestiging per e-mail.
Lieve woorden van klanten

Wat klanten zeggen

★★★★★
“Ik kwam voor henna wenkbrauwen. Kreeg adviezen en ze luisterde naar mijn wensen. Mooie salon & gezellige en fijne sfeer!”
★★★★★
“Luciënne is een hele lieve, behulpzame maar vooral ook vriendelijke dame, die echt kijkt wat bij je past. Mijn moeder en ik zijn super tevreden over het resultaat!”
★★★★★
“Luciënne heeft ons een hele leuke en leerzame workshop bruidsmake up gegeven. Ze luistert goed, was duidelijk en het resultaat was prachtig!”
Blijf op de hoogte

Volg Cosmetist op Instagram

@cosmetist.nl →
Nog vragen?

Neem gerust contact op

Twijfel je welke behandeling bij je past, of wil je iets vragen voordat je boekt? Stuur me een berichtje, dan denk ik met je mee.

Malvert 2402, 6538 AP Nijmegen 06 11240740 info@cosmetist.nl

Stuur appje